Nowy program kadrowo-płacowy? Ranking wyróżnia Teta HR

Rynek IT dla biznesu nieustannie rośnie. Coraz więcej firm decyduje się na wdrożenie nowoczesnego oprogramowania dla pracowników działu HR & Payroll, odpowiedzialnych za płynną organizację całego szeregu procesów wewnętrznych. W działaniach tych niezbędny okazuje się wielozadaniowy program kadrowo-płacowy. Ranking, opublikowany przez portal programykadrowoplacowe.pl, zestawia ze sobą 10 najbardziej znanych systemów w Polsce. Dlaczego autorzy zdecydowali się wyróżnić system Teta HR, autorstwa grupy Unit4?

Czym cechuje się zwycięski program kadrowo-płacowy? Ranking wskazuje kilka czynników

Opublikowany na portalu ranking zestawił praktyczne możliwości 10 największych dostępnych na polskim rynku systemów informatycznych, skierowanych do średnich i dużych firm ze zróżnicowanych sektorów i branż. Podium zestawienia zostało wyłonione w oparciu o uniwersalne czynniki, dotyczące funkcjonalności danych systemów i możliwości ich konfiguracji zgodnie z oczekiwaniami potencjalnych klientów. Które właściwości sprawiły, że opracowany przez Unit4 system Teta HR figuruje na liście jako najlepszy program kadrowo-płacowy? Ranking docenił przede wszystkim jego uniwersalność i elastyczność.

System Teta HR – zwycięzca w rankingu systemów HR & Payroll

Jedną z najważniejszych zalet systemu Teta HR, która uzyskała największą aprobatę użytkowników, jest możliwość zaawansowanej organizacji codziennej pracy specjalistów. Odpowiedzialni za ranking specjaliści podkreślają, że Teta HR to bez wątpienia jeden z najbardziej zaawansowanych i praktycznych rozwiązań dostępnych na krajowym rynku. Wśród przedsiębiorstw, które zyskają na implementacji tego typu rozwiązań, znajdują się zarówno średnie i duże firmy z sektora prywatnego, jak i szeroko rozumiane instytucje publiczne.

Komu przyda się program kadrowo-płacowy?

Ranking programów kadrowo-płacowych nie pozostawia wątpliwości – zalety systemu docenią przede wszystkim marki, które mierzą się z wyzwaniami wywołanymi przez tzw. rozproszoną strukturę kadrową. Rozwiązaniem tego problemu jest funkcja samoobsługi pracowniczej oraz dostęp do platformy managerskiej. Nie brakuje również uprawnień dotyczących grup kapitałowych i organizacji holdingowych.

Warto podkreślić również, że za inwestycją w oprogramowanie HR & Payroll idzie szereg funkcjonalności, związanych z obsługą bieżących procesów kadrowych i finansowych. Gromadzone przez system dane ułatwiają tworzenie raportów, opisujących m.in. aktualne potrzeby kadrowe, kwestie wynagrodzenia czy monit realizacji przyjętych założenie nt. KPI.

Nie mniej ważnym argumentem, przemawiającym za inwestycją w system Teta HR, jest możliwość swobodnego wyboru modelu, w jakim będzie świadczona ta usługa. Do dyspozycji klientów pozostają warianty:

  • Software as a Service – utrzymanie infrastruktury i gromadzenie danych spoczywa na usługodawcy,
  • On-Premise – system instalowany po stronie klienta,
  • outsourcing – nad procesami kadrowo-płacowymi czuwają specjaliści usługodawcy.

Warto podkreślić, że klienci mogą w przyszłości zmienić raz przyjęty model zgodnie z pojawiającymi się potrzebami swojej firmy.

Postaw na Teta HR

Jesteś ciekaw, co jeszcze może zaproponować Ci nowoczesne oprogramowanie Teta HR od Unit4? Odwiedź stronę marki Teta i umów się na bezpłatne konsultacje, na których odkryjesz możliwości systemu HR & Payroll.

Źródło: teta.unit4.com – Producent oprogramowania HR i ERP dla Firm

 

Dodaj komentarz