Takie dwie to jak osiem!

Kochamy takie zmiany! Takie, czyli znaczące jedno: rozwój, rozwój, rozwój. „Rozwój” naszej już-nie-tylko-agencji-reklamowej, która jeszcze większy nacisk kładzie na bardzo bliską, biznesowo-strategiczną współpracę z klientami. Ale przede wszystkim: „rozwój” wynikający z matematycznego potęgowania kompetencji dwóch niezwykłych osób.

To jest konkret: od teraz łączymy rozwiązania marketingowe i strategiczne. Krótko mówiąc: kompleksowo doradzamy jak rozwijać biznes prowadzonych przez nas marek. To są dosłownie możliwości do trzeciej potęgi, które wynikają z uzupełniania się doświadczeń i karier mojej i Ewy. Dlatego ja zajmuję się obecnie new businessem, a Ewa zarządzaniem operacyjnym i projektami…”
Iwona Szwajkajzer

agencja marketingowa
Najważniejszą zmianą, poza poszerzeniem zakresu usług, jest zmiana podejścia do współpracy z klientami: nie gramy już o to, aby być agencją czysto reklamową, ale o to, aby być świetnym partnerem biznesowym, który najpierw patrzy na potrzebę klienta, a później dobiera takie narzędzia, aby tę potrzebę skutecznie zrealizować.

Dla nas zawsze najważniejszy był biznes i zysk klienta. To się nie zmieni. Zmienią się trochę narzędzia, którymi ten cel osiągamy, czy może dokładniej – zwiększy się ich liczba. Jeszcze odważniej wchodzimy w niestandardowe projekty i dzięki temu, z jeszcze większą pewnością możemy dziś powiedzieć, że teraz to już w ogóle nie ma dla nas rzeczy niemożliwych”

Ewa Jakubowska – CEO, Managing Partner

agencja marketingowa

Z innych, przyjemnych wiadomości: właśnie dostaliśmy nominację do Golden Arrow w kategorii: najlepsza współpraca na linii Agnecja – Klient (Kramp). Świetny nowy początek nowych nas. „Nas”, których będzie można zapytać o w zasadzie dowolny zakres prac przy tworzeniu i promocji marek. I „nas”, którzy na każde biznesowe pytanie mają zamiar znaleźć właściwą odpowiedź (choć czasem może to chwilę potrwać).

Dodaj komentarz