rozmowa

Konwersacje z native speakerem – najważniejsze benefity

O współpracy z native’ami wspomina się obecnie dużo, a zajęcia prowadzone przez osoby, dla których angielski jest językiem ojczystym, są rekordowo poszukiwane. Język angielski z nativem, pod okiem zaangażowanego dydaktyka, może przynieść uczestnikom zajęć niezwykłe benefity. Oto najpopularniejsze zalety zajęć języka angielskiego z native speakerem.

Nauka angielskiego z native speakerem to kontakt z autentycznym językiem angielskim

Im bardziej żywy jest język, z którym masz kontakt, tym szybciej zrealizujesz swoje cele w nauce języka angielskiego.  Lekcje z nativem to rodzaj edukacji, w której kreujesz realną sytuację konwersacji i możesz w czasie rzeczywistym poprawiać błędy.

Konwersacje z nativem to spójny akcent

Dzisiaj ciężko stwierdzić, ile akcentów jest w języku angielskim, ale jest ich już około paręset. Jeśli oszałamia Cię akcent Amerykanów, poszukaj native speakera z Stanów Zjednoczonych. Jeśli Twoim celem jest szkolenie brytyjskiego akcentu, zwróć uwagę na native speakerów wywodzących się z UK.

Z nativem osiągasz pewność siebie

Ucząc się angielskiego przez lekcje z native speakerem (np.  kursu angielskiego online w TalkBack) nieustannie szlifujesz swój język. Konwersując z native speakerem doskonalisz swoje umiejętności  podczas normalnej rozmowy.

Z native speakerem motywujesz się do mówienia

W momencie kiedy lekcje prowadzi polski nauczyciel, pokusa zwracania się do niego w ojczystym języku jest ogromna. Kurs angielskiego z nativem jest wyzwaniem i motywacją, która szybko daje wspaniałe wyniki. Utalentowany native speaker orientuje się, jak wskazać Ci właściwe słowa i wyrażenia.

Native poszerza Twoje horyzonty

Zajęcia  o tym co lubisz robić mogą stać się zauważalnie krótszą, dodatkowo bardziej przyjemną drogą do nauki angielskiego. Ponadto nauka języka angielskiego okazuje się o wiele łatwiejsza, kiedy okazuje się, że Twój nauczyciel jest nietuzinkowym człowiekiem, z którym masz parę wspólnych pasji.

Dodaj komentarz