HRownia | 2017-01-17

Ladies Day 2017 - konferencja dla kobiet

Data wydarzenia: 2017-03-18 , Koniec wydarzenia: 2017-03-18, Miejsce: Wrocław, Hotel Terminal
Ladies Day 2017 - konferencja dla kobiet

Dzień kobiet w marcu 2017 roku wypadnie wyjątkowo innego dnia niż zwykle. Kobieca organizacja Czerwona Szpilka, przesuwa tę datę na 18 marca tworząc tym samym największe motywacyjne wydarzenie dla kobiet we Wrocławiu – Ladies Day. Na uczestniczki czeka wiele atrakcji, a gwiazdą wieczoru będzie Anna Wyszkoni.

 

Motywacja i wiedza doświadczonych praktyków biznesu

Kobiety potrafią być dla siebie ogromnym wsparciem i inspiracją. Zwykle inaczej podchodzą do biznesu niż mężczyźni – zamiast rywalizować ze sobą, współpracują. Osiągają dzięki temu o wiele większe efekty. Niestety wiele z nich nadal nie wierzy w swoje umiejętności. Kobietom często wydaje się, że nie zasługują na sukces – myślą, że są zbyt słabe i brakuje im kompetencji. To, czego im brakuje tak naprawdę, to pewność siebie. Często same blokują siebie przed odniesieniem spektakularnego sukcesu, który w większości przypadków jest na wyciągnięcie ręki. Na sukces bowiem trzeba zapracować, a kobiety potrafią być prawdziwymi tytanami pracy.

Właśnie dlatego zrodził się pomysł stworzenia Ladies Day – dnia, który będzie kipiał od inspiracji, dobrej energii, motywacji i wiedzy. Czerwona Szpilka, która jest odpowiedzialna za cały projekt, planuje zgromadzić na sali szkoleniowej we Wrocławiu 500 kobiet, które pragną obudzić w sobie siłę do działania i chcą dodać sobie odwagi do zmian, o których zawsze marzyły.

Podczas Ladies Day wystąpią kobiety, które podzielą się swoimi historiami, które doprowadziły je do miejsca, w którym mogą spokojnie określić siebie mianem „kobiet sukcesu”. Żadna z nich nie podążała drogą usłaną różami. Większość borykała się z trudną sytuacją rodzinną oraz finansową. To, co je łączy  to pasja i nieustanna walka o swoje marzenia. Podczas Ladies Day prelegentki opowiedzą, w jaki sposób odniosły sukces, jak wyglądała ich droga i z jakimi problemami musiały się zmagać. Podzielą się ze słuchaczkami swoją receptą na sukces, którą same zastosowały i dziś swoim przykładem inspirują setki kobiet dookoła siebie.

Występy gwiazd

Ladies Day to oprócz wiedzy i inspiracji, porządna dawka artystycznych wrażeń. To będzie pierwsze tego typu wydarzenie, podczas którego uczestniczki doświadczą występów na żywo. W programie zaplanowane są pokazy taneczne oraz występy wrocławskich wokalistek – Katarzyny Mirowskiej oraz finalistek X Factor – dziewczyn z zespołu Girls on fire. Gwiazdą wieczoru będzie Anna Wyszkoni, która podczas koncertu zaśpiewa dla wszystkich uczestniczek Ladies Day.

Każda kobieta potrzebuje raz na jakiś czas zrobić coś wyłącznie dla siebie. Bez względu na wiek i rodzaj wykonywanego zawodu, każda zasługuje na to, by doświadczać wspaniałych emocji, uczyć się nowych rzeczy, poznawać nowych ludzi i cieszyć się każdą chwilą. Dlatego właśnie gorąco zapraszamy Cię na Ladies Day, abyś tego dnia razem z Czerwoną Szpilką oraz wszystkimi fantastycznymi kobietami spędziła rewelacyjny dzień, na który zasługujesz.

Więcej informacji można znaleźć TUTAJ

Autor:
Autor: HRownia

HRownia

Hrownia

redakcja@hrownia.pl

Inne wpisy autora:

Powiązane Artykuły

X edycja konferencji HRcamp
2018-09-14
Znamy wszystkich prelegentów na targach Outsourcing Expo – II ogólnopolskie ...
2018-08-29
Wyjście ze strefy komfortu to recepta na sukces w biznesie
2018-06-20
Bitspiration 2018: pierwsza na rynku ścieżka dla rekruterów IT!
2018-04-24

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!


Wydarzenia Zobacz Więcej