HRownia | 2018-09-27

Targi Pracy Branży TSL – TransLogistica Jobs’2018

Data wydarzenia: 2018-11-06 , Koniec wydarzenia: 2018-11-08, Miejsce: Warszawa
Targi Pracy Branży TSL  – TransLogistica Jobs’2018

Ruszyła rejestracja na Pierwsze Ogólnopolskie Targi Pracy Branży TSL TransLogistica Jobs’2018!

Ruszyła rejestracja na Pierwsze Ogólnopolskie Targi Pracy Branży Transport Spedycja Logistyka - TransLogistica Jobs’2018, które odbędą się w dniach 6 – 8 listopada 2018 r. w warszawskim Centrum Expo XXI. To jedyna wystawa pracodawców w Polsce, gdzie można spotkać w jednym miejscu tak wiele czołowych firm z rynku logistycznego, które prezentują całe spectrum ofert pracy dla kandydatów o różnych kompetencjach i wykształceniu.

Branża logistyczna to jedna z najdynamiczniej rozwijających się w gospodarce. Polska jest nie tylko potęgą w transporcie drogowym UE, ale przede wszystkim stajemy się nowoczesnym hubem logistycznym dla całej Europy. To generuje również tysiące miejsc pracy, a dynamiczny rozwój, także w obszarze innowacji i technologii stwarza olbrzymie możliwości zawodowe dla ludzi o różnorodnych kompetencjach i wykształceniu.

Każdy z trzech dni targów - TransLogistica Jobs’2018 (dzień: Różnorodności, Wartości i Innowacji) będzie intensywny i bogaty w ciekawe wydarzenia, tj. dyskusje, seminaria, poradniki, autoprezentacje kandydatów, prezentacje wartości wystawców, a także spotkania z naukowymi kołami logistycznymi z całej Polski i dyskusje na temat pomysłów młodych ludzi na pracę i rozwiązania logistyczne.

- Do odwiedzenia targów zapraszamy każdego, kogo interesuje praca w branży transport – spedycja – logistyka, bez względu na doświadczenie i wykształcenie. Możliwości rozwoju jakie daje ten rynek pracy, są dużo większe od innych w naszej gospodarce. To niepowtarzalna okazja do bezpośredniego kontaktu z TOP pracodawcami z rynku logistycznego i spotkania ich w jednym miejscu oraz możliwość poznania każdego indywidualnie. Zapraszam do rejestracji już dzisiaj, jak też do zgłaszania swojej autoprezentacji – mówi Beata Trochymiak, redaktor naczelna Pracujwlogistyce.pl, współorganizator TransLogistica Jobs.

Co ważne, TransLogistica Jobs odbędą się równolegle z 6. Międzynarodowymi Targami Transportu i Logistyki – TransLogistica Poland, jako impreza towarzysząca i spadkobierca cenionego w tej branży plebiscytu - Przyjazny Pracodawca TSL, organizowanego od 3 lat. Prestiż i marka tych targów przyciągają nie tylko znane i kluczowe przedsiębiorstwa z Polski i z innych krajów Europy, ale przede wszystkim tysiące odwiedzających.

- TransLogistica Poland, to największe targi logistyczne w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej. W tym roku spodziewamy się rekordowej liczby wystawców, jak też odwiedzających. Tym bardziej cieszymy się z organizacji TransLogistica Jobs, które dopełniają swoją szeroką ofertą tę wspaniałą wystawę i mam nadzieję, że zapiszą się na stałe w kalendarium imprez targowych polskiej branży TSL – podkreśla Paweł Konowałek, dyrektor Targów TransLogistica Poland, współorganizator TransLogistica Jobs.

Z pewnością te 3 dni targowe (od 6 do 8 listopada) będą intensywne i będzie wiele się działo. Organizatorzy szykują też konkursy i różne inne aktywności! Szczegóły na temat rejestracji i programu Pierwszych Ogólnopolskich Targów Pracy Branży TSL – TransLogistica Jobs’2018 – można znaleźć na stronie: www.targipracytsl.pl

Autor:
Autor: HRownia

HRownia

Hrownia

redakcja@hrownia.pl

Inne wpisy autora:

Powiązane Artykuły

Praktyki studenckie w świecie IT, czyli jak rekrutować i zatrudniać najlepszy ...
2019-04-06
Kobiety mówią „dość!” nierównemu traktowaniu w pracy
2019-04-06
Nawet sześć na dziesięć wypadków przy pracy jest wynikiem ludzkiego błędu
2019-04-06
Raport ADP Polska: „Zatrudnienie w Nowoczesnej Gospodarce w Q4 2018/FY 2018”
2019-02-24

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!


Wydarzenia Zobacz Więcej