HRownia | 2016-10-25

65. edycja Szkoły Trenerów MATRIK

Data wydarzenia: 2016-11-04 , Koniec wydarzenia: 0000-00-00, Miejsce: Kraków
65. edycja Szkoły Trenerów MATRIK

Szkoła trenerów zarządzania MATRIK składa się z 6 modułów szkoleniowych. Każdy moduł prowadzi dwóch Certyfikowanych Trenerów Zarządzania - Praktyków, pracujących według metodologii MATRIK opartej na podejściu kompetencyjnym według międzynarodowych standardów zawodu trenera. Wszyscy Trenerzy posiadają duże doświadczenie zawodowe w tematyce prowadzonego modułu oraz Międzynarodowy Certyfikat Zawodowy Trenerów Zarządzania MATRIK & Pearson Edexcel International.

Szkolenia organizowane w ramach Szkoły Trenerów  Zarządzania MATRIK przygotowują do wykonania zawodu trenera zarządzania i merytorycznie do uzyskania Międzynarodowego Certyfikatu Trenera Zarządzania w zakresie treningu, uczenia się i rozwoju MATRIK, który potwierdza kwalifikacje zawodowe do wykonywania zawodu trenera w Europie i na Świecie.

W Szkole Trenerów Zarządzania MATRIK kompetencje trenerskie rozwijane są na trzech poziomach: wiedzy, umiejętności i postaw. Kursy prowadzone są z uwzględnieniem współczesnej wiedzy psychologicznej oraz wiedzy z zakresu kształcenia osób dorosłych.

Udział w szkoleniach zapewni uczestnikom rozwój kompetnecji trenerskich poprzez pracę metodami aktywnymi, rozumianymi jako metody uczenia się w oparciu o doświadczenie.

Uczestnicy wykażą się umiejętnościami projektowania, korygowania i dostosowania do zmieniających się okoliczności projektu szkoleniowego, wraz z kompletem materiałów do prowadzenia szkolenia i jego ewaluacji.

Uczestnicy wykażą się umiejętnościami dokonywania identyfikacji i analizy potrzeb szkoleniowych, przygotowania szkolenia i jego ewaluacji oraz zastosowania różnorodnych metod szkoleniowych i pozaszkoleniowych w prowadzonych przez siebie szkoleniach, treningach i warsztatach.

Więcej informacji znajdziecie TUTAJ 

Autor:
Autor: HRownia

HRownia

Hrownia

redakcja@hrownia.pl

Inne wpisy autora:

Powiązane Artykuły

Czas Discover’ów! Cykl jednodniowych spotkań inspiracyjnych
2018-02-01
HR FACTOR XII #SMART_HR
2018-01-18
IX Międzynarodowa Naukowa Konferencja Coachingu
2018-01-16
HR Power DC
2018-01-03

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!


Wydarzenia Zobacz Więcej