HRownia | 2018-09-21

Konferencja Rozwiązania HR!

Data wydarzenia: 2018-10-02 , Koniec wydarzenia: 2018-10-03, Miejsce: Warszawa
Konferencja Rozwiązania HR!

Czy w mobilnym świecie, w którym na pytania kandydatów do pracy odpowiadają chatboty, profile potencjalnych pracowników możemy sprawdzić w sieci za pomocą kilku kliknięć, a żeby przeprowadzić rozmowę rekrutacyjną czy wewnętrzne spotkanie firmowe wcale nie musimy być z naszym rozmówcą w jednym pokoju, biurze, kraju a nawet kontynencie jest jeszcze miejsce na… działania offline. Właśnie na to pytanie odpowiemy podczas konferencji Rozwiązania HR. On/Off, która odbędzie się 3 października 2018 r. w stołecznym hotelu Marriott. Rejestracja na wydarzenie możliwa jest poprzez stronę: http://konferencja.abc.com.pl/rozwiazaniahr/. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Konferencja Rozwiązania HR już od ponad dekady, co roku gromadzi przedstawicieli branży HR, którzy wspólnie poszukują odpowiedzi na pytania o skuteczne, angażujące i sprawdzone rozwiązania dedykowane zespołom HR i prowadzonym przez nie procesom.

W tym roku, zgodnie z motywem przewodnim imprezy „On/Off” tematyka konferencji skoncentruje się z jednej strony na świecie online – będziemy mówić o serwisach społecznościowych, rekrutacji w erze digital i mobile, wspieranej przez sztuczną inteligencję, a z drugiej strony zastanowimy się, czy w świecie HR jest jeszcze miejsce na działania prowadzone offline.

 

Podczas sesji plenarnej uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać m.in. prelekcji:

  • Stracona współpraca. Czy można usprawnić komunikację w firmie i pozbyć się silosów organizacyjnych? – na to pytanie odpowiedzą Łukasz Fiuczyński i Filip Madej z MindLaB.

  • Make Work More Human - o wsparciu jakiego zespołom HR dają nowe technologie opowiedzą Piotr Świętochowski i Antonina Hołówko z Oracle.

  • Facylitacja w pracy menedżera. Jak angażować zespół i w pełni wykorzystywać jego potencjał? – wyjaśni to Monika Gąsiennica, facylitator, trener, Wszechnica UJ

Sesję plenarną zakończy spektakl interaktywny „Menedżer w działaniu”, który ukaże dwa dni z życia organizacji. Wystąpi w nim 5 bohaterów, których łączą zależności służbowe. Scenariusz obnaża procesy charakterystyczne dla firm, w których konieczna jest praca zespołowa, a powodzenie projektu zależy od współpracy między działami. Zapraszamy do wspólnego zmierzenia się z wyzwaniami bohaterów, tak bliskimi codziennym sytuacjom w wielu firmach. Całość przedstawi zespół House of Skills, który korzysta ze scenariusza spektaklu „Firma” na licencji Fundacji Teatr Praktyczny.

 

Konferencja Rozwiązania HR to również 3 ścieżki tematyczne:

- ON – podczas której skoncentrujemy się na rozwiązaniach ze sfery digital.

- OFF – tu uczestnicy będą mogli posłuchać o rozwiązaniach tradycyjnych, niewymagających wdrażania nowych technologii.

- ON/OFF – w której pokażemy jak świat cyfrowy łączyć w organizacji z działaniami offline.

Wśród prelegentów ścieżek tematycznych wystąpią m.in. przedstawiciele firm: Ostendi, Extended Disc, TalentExact, Fellowes czy Uczelni Łazarskiego.

Autor:
Autor: HRownia

HRownia

Hrownia

redakcja@hrownia.pl

Inne wpisy autora:

Powiązane Artykuły

Znamy wszystkich prelegentów na targach Outsourcing Expo – II ogólnopolskie ...
2018-08-29
HR Solutions Trends już 22 maja 2018 - wstęp wolny!
2018-04-24
#HRSzczecin 2018. Musisz być, musisz wiedzieć!
2018-04-06
HR Tech Summit 2018. Nadchodzi Future of Work
2018-03-29

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!


Wydarzenia Zobacz Więcej