HRownia | 2016-12-08

KURS TRENERÓW ZARZĄDZANIA MATRIK

Data wydarzenia: 2016-12-08 , Koniec wydarzenia: 2016-12-12, Miejsce: Kraków
KURS TRENERÓW ZARZĄDZANIA MATRIK

KURS TRENERÓW ZARZĄDZANIA MATRIK to intensywne czterodniowe szkolenie z elementami warsztatowymi, podczas których poruszamy większość zagadnień ważnych dla praktyki prowadzącego szkolenia. Kurs umożliwia kompleksowe i skondensowane poznanie metodyki prowadzenia szkoleń w oparciu o elementy wiedzy psychologicznej i wiedzy z zakresu zarządzania.

Kurs Trenerów Zarządzania MATRIK jest pierwszym stopniem zdobywania wiedzy i umiejętności w zakresie zawodu trenera zarządzania. Podczas szkolenia poruszane są najważniejsze zagadnienia w pracy trenera zarządzania: od uczenia się ludzi dorosłych, poprzez cykl szkoleniowy, dobór metod i technik do zakładanych celów szkoleniowych oraz projektowanie, logistyka i ewaluacja szkoleń. Kurs Trenerów Zarządzania MATRIK to forma kształcenia dla tych, którzy cenią sobie szybką i efektywną formę zdobywania wiedzy i umiejętności.

 

Stowarzyszenie MATRIK posiada Znak Jakości MSUES - Małopolskie Standardy Usług Edukacyjno Szkoleniowych oraz akredytację Małopolskiego Kuratorium Oświaty. Potwierdzają one, że usługi świadczone przez Stowarzyszenie MATRIK spełniają najwyższe standardy.

 

Szkolenie kierujemy w szczególności do osób, które:

  • Chcą być bardziej skuteczne w przekazywaniu wiedzy i pracy z innymi ludźmi (np. wykładowcy, lektorzy)
  • Dopiero zaczęły nauczać innych lub mają taki zamiar (np. studenci, absolwenci różnych kierunków i wydziałów)
  • Pragną zmienić swój dotychczasowy zawód i zdobytą wiedzę przekazywać innym (np. przedstawiciele handlowi, pedagodzy)
  • Z racji zawodu są odpowiedzialne za rozwój innych ludzi (np. pracownicy działów personalnych)

 

Dlaczego warto wybrać nasz kurs trenerów?

  • Czterodniowe szkolenie  (32 godziny szkoleniowe) połączone z pracą własną uczestników oraz możliwość indywidualnych konsultacji z trenerem prowadzącym pozwoli Ci zdobyć wiedzę i umiejętności niezbędne do samodzielnego prowadzenia szkoleń.
  • Stowarzyszenie MATRIK, które zrzesza profesjonalnych trenerów zarządzania, konsultantów oraz coachów, legitymuje się doskonałą znajomością sektora szkoleniowego w Polsce. Proponowane przez Stowarzyszenie MATRIK szkolenia w zakresie kształcenia trenerów zarządzania oparte są na międzynarodowych standardach zawodu trenera.
  • Podczas Kursu Trenerów Zarządzania MATRIK kompetencje trenerskie rozwijane są na trzech poziomach: wiedzy, umiejętności i postaw. Kurs prowadzony jest z uwzględnieniem współczesnej wiedzy psychologicznej oraz wiedzy z zakresu kształcenia osób dorosłych.
  •  Szkolenie daje możliwość praktycznego przećwiczenia różnorodnych metod i technik szkoleniowych, zaprojektowanie własnego szkolenia oraz przećwiczenie wystąpienia przed grupą.
  • Wysoki poziom interaktywności zajęć oraz fakt, że uczestnicy mają okazję przez 32 godziny szkoleniowe pracować ze sobą, wytwarza niepowtarzalną, twórczą atmosferę.
  • Uczestnik otrzymuje szczegółową informację zwrotną na temat swojego wystąpienia.
Autor:
Autor: HRownia

HRownia

Hrownia

redakcja@hrownia.pl

Inne wpisy autora:

Powiązane Artykuły

Feedback i modele komunikacji
2017-10-10
Biznes Trendy
2017-10-05
HRcamp 2017 - HRowe Rewolucje!
2017-10-04
Nocna konferencja Meetnight
2017-10-02

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!


Wydarzenia Zobacz Więcej

Konferencja pt. ,,Rekrutacja / Rewolucja 2018”

Warszawa, Mamaison Hotel Le Regina

Za 5 dni

2017-11-23

Innowacje w HR Conference&Expo

Warszawa, Hotel Marriott

Za 10 dni

2017-11-28

Za 18 dni

2017-12-06

Za 24 dni

2017-12-12