Marta Bober | 2017-05-18

Konferencja Ladies Every Day

Data wydarzenia: 2017-06-03 , Koniec wydarzenia: 2017-06-03, Miejsce: Wrocław
Konferencja Ladies Every Day

Konferencje Czerwonej Szpilki to doskonały moment do nawiązywania biznesowych kontaktów. Większość uczestniczek prowadzi własne biznesy lub zasiada na wysokich stanowiskach, nastawione są na samorealizację i osiąganie sukcesów, zatem jest to idealna okazja, aby poznać wiele barwnych i pozytywnych osób. Budowanie relacji jest bowiem kluczowe, jeśli na poważnie zależy Ci na rozwijaniu swojej kariery. Dlaczego? Ponieważ biznes tworzą ludzie. Spotkania networkingwe zrywają bariery między ludźmi i otwierają nowe możliwości.

Podczas konferencji ystąpi sześciu ekspertów, co da ok 6 godzin wartościowych wykładów. Na scenie zobaczymy Magdalenę Szewczuk, Izabelę Jagosz, Patrycję Kondracką, Artura Wikierę i dwóch ekspertów, którzy zostaną przedstawieni wkrótce. Wykłady będą związane z obszarem niezależności finansowej, z wystąpieniami publicznymi, kreatywnością w biznesie, zdrowym odżywianiem oraz Facefitness. 

Zaproszeni eksperci na co dzień są aktywni zawodowo, zatem ich wiedza płynie nie tylko z teorii, lecz również z praktyki i wieloletniego doświadczenia popartego sukcesami.

Więcej informacji na temat konferencji Ladies Every Day znajdziesz TUTAJ.

 

Konferencja Ladies Every Day odbędzie się już 3 czerwca we Wrocławiu. Zapisy prowadzone są na stronie organizatora: www.czerwonaszpilka.pl/cs/ladies-every-day

 

Autor:
Autor: Marta Bober

Marta Bober

HRownia

696436152

marta.bober@hrownia.pl


Redaktor Naczelna
Inne wpisy autora:

Powiązane Artykuły

Znamy wszystkich prelegentów na targach Outsourcing Expo – II ogólnopolskie ...
2018-08-29
HR Tech Summit 2018. Nadchodzi Future of Work
2018-03-29
Zarządzanie Różnorodnością – Wyzwania współczesnych organizacji
2018-03-19
Czas Discover’ów! Cykl jednodniowych spotkań inspiracyjnych
2018-02-01

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!


Wydarzenia Zobacz Więcej