HRownia | 2017-04-27

Kobieta piękna, zdrowa, niezależna – czyli konferencja Ladies Every Day już 3 czerwca!

Kobieta piękna, zdrowa, niezależna – czyli konferencja Ladies Every Day już 3 czerwca!

Po sukcesie konferencji Ladies Day, Czerwona Szpilka przygotowuje się do kolejnego wydarzenia, którego tematem przewodnim będzie „Kobieta piękna, zdrowa, niezależna”. Całodniowe wydarzenie, którego oficjalny tytuł to Ladies Every Day, nawiązywać będzie do marcowej konferencji. Wystąpi 6 prelegentów,  będzie czas na nawiązanie biznesowych kontaktów oraz prezenty od partnerów wydarzenia. Co jeszcze wydarzy się 3 czerwca we Wrocławiu?

Sześciu ekspertów = sześć godzin wiedzy

Podczas marcowego Ladies Day, uczestniczki miały okazję wysłuchać ekspertów, którzy wystąpili w panelu „Wartościowa godzina”. Każdy z czterech prelegentów miał 12 minut na podzielenie się ze słuchaczami jedną, wartościową lekcją. Panel wzbudził ogromne zainteresowanie wśród uczestniczek, dlatego 3 czerwca podczas konferencji Ladies Every Day każdy z nich będzie miał godzinę, aby rozwinąć swój temat.

 

 

Kogo wysłuchamy podczas konferencji?

Wystąpi sześciu ekspertów, co da ok 6 godzin wartościowych wykładów. Na scenie zobaczymy Magdalenę Szewczuk, Izabelę Jagosz, Patrycję Kondracką, Artura Wikierę i dwóch ekspertów, którzy zostaną przedstawieni wkrótce. Wykłady będą związane z obszarem niezależności finansowej, z wystąpieniami publicznymi, kreatywnością w biznesie, zdrowym odżywianiem oraz Facefitness. 

Zaproszeni eksperci na co dzień są aktywni zawodowo, zatem ich wiedza płynie nie tylko z teorii, lecz również z praktyki i wieloletniego doświadczenia popartego sukcesami.

Przestrzeń do nawiązywania biznesowych kontaktów

Konferencje Czerwonej Szpilki to doskonały moment do nawiązywania biznesowych kontaktów. Większość uczestniczek prowadzi własne biznesy lub zasiada na wysokich stanowiskach, nastawione są na samorealizację i osiąganie sukcesów, zatem jest to idealna okazja, aby poznać wiele barwnych i pozytywnych osób. Budowanie relacji jest bowiem kluczowe, jeśli na poważnie zależy Ci na rozwijaniu swojej kariery. Dlaczego? Ponieważ biznes tworzą ludzie. Spotkania networkingwe zrywają bariery między ludźmi i otwierają nowe możliwości.

 

 

Konferencja Ladies Every Day odbędzie się już 3 czerwca we Wrocławiu. Zapisy prowadzone są na stronie organizatora: www.czerwonaszpilka.pl/cs/ladies-every-day

Autor:
Autor: HRownia

HRownia

Hrownia

redakcja@hrownia.pl

Inne wpisy autora:

Powiązane Artykuły

Znamy wszystkich prelegentów na targach Outsourcing Expo – II ogólnopolskie ...
2018-08-29
HR Tech Summit 2018. Nadchodzi Future of Work
2018-03-29
Zarządzanie Różnorodnością – Wyzwania współczesnych organizacji
2018-03-19
Czas Discover’ów! Cykl jednodniowych spotkań inspiracyjnych
2018-02-01

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!


Wydarzenia Zobacz Więcej