Marta Bober | 2017-05-18

Konferencja #HRSzczecin 2017

Data wydarzenia: 2017-05-31 , Koniec wydarzenia: 2017-06-01, Miejsce: Szczecin, Stara Rzeźnia
Konferencja #HRSzczecin 2017

Zaledwie dwa tygodnie dzielą nas od niezwykłego wydarzenia na Pomorzu Zachodnim: konferencji #HRSzczecin 2017. Już 31 maja w Starej Rzeźni w Szczecinie spotkają się zarówno osoby zawodowo związane z HR-em, jak i właściciele  firm, kadra managerska, szkoleniowcy.

Temat zasobów ludzkich i narzędzi związanych z tą branżą jest niezwykle aktualny. Z uwagi na bardzo niską stopę bezrobocia w Szczecinie i regionie, pracodawcy borykają się z niedoborem kadr. Zaczynają ze sobą rywalizować o dobrych i wykwalifikowanych członków zespołu. Kładą też większy nacisk na tworzenie zaangażowania pracowników.

Marka pracodawcy -  temat na czasie

O aktualności problemu, jakim jest konieczność budowania marki pracodawcy, świadczy duże zainteresowanie wydarzeniem  #HRSzczecin 2017. W sprzedaży pozostało niewiele biletów, co świadczy o wielkiej potrzebie zdobywania wiedzy  z zakresu zmieniającego się HR-u od sprawdzonych, doświadczonych ekspertów. Uczestnicy będą chłonąć know-how nie tylko podczas całodniowej konferencji, ale także podczas warsztatów.

Co, gdzie i kiedy?

#HRSzczecin 2017 to wydarzenie dwudniowe. 31 maja w szczecińskiej Starej Rzeźni odbędzie się konferencja z udziałem wybitnych specjalistów: Jacka Santorskiego (autorytetu w dziedzinie psychologii biznesu), Roberta Zycha (Kontrakt OSH), Zyty Machnickiej (Employer Branding Partner), Sebastiana Kotowa (współautora książek z Brianem Tracym), Magdaleny Kowalskiej (dyrektor personalnej IKEA), Grzegorza Turniaka (Akademia Rekomendacji) i Michała Przepiery (Z-cy Prezydenta Miasta Szczecin). Dzień później (1 czerwca) również w Starej Rzeźni,  tym razem w mniej licznym gronie, będzie okazja do praktycznego zdobywania wiedzy i umiejętności.

Cztery różne tematy, pięciu fenomenalnych prowadzących i tylko jeden dzień warsztatów

Jacek Santorski wraz z Michałem Kaźmierskim (praktykiem biznesu) pomogą uczestnikom warsztatu przekuć w umiejętność skutecznego wpływu wszystko to, co ich złości i niecierpliwi u innych ludzi. Beata Tadla (znana dziennikarka, prowadząca konferencję #HRSzczecin) wesprze w pracy nad głosem, który stanowi istotny element komunikacji – może wzmocnić przekaz i w odpowiedni sposób oddziaływać na rozmówcę. Grzegorz Turniak wskaże, jak  z powodzeniem przełamywać lody, swobodnie rozmawiać i rozwijać swój potencjał dzięki budowaniu silnej sieci inspirujących kontaktów, co jest szczególnie ważne w biznesie. Jarosław Jamroz popracuje z uczestnikami warsztatu nad doskonaleniem umiejętności szefowskich, takich jak: motywowanie zespołu, radzenie sobie z osłabieniem grupy, uczenie grupy zachowań samodzielnych i odpowiedzialnych.

Udział w warsztatach #HRSzczecin 2017 może wziąć każdy zainteresowany ich tematyką. Wstęp jest płatny, ale nie związany z koniecznością uczestniczenia w konferencji, która odbywa się dzień wcześniej (31 maja).

Szczegółowe informacje oraz możliwość rejestracji udziału w wydarzeniu na stronie http://hrszczecin.pl/. Ciekawostki dotyczące wydarzenia publikowane są na Facebooku.

Autor:
Autor: Marta Bober

Marta Bober

HRownia

696436152

marta.bober@hrownia.pl


Redaktor Naczelna
Inne wpisy autora:

Powiązane Artykuły

Znamy wszystkich prelegentów na targach Outsourcing Expo – II ogólnopolskie ...
2018-08-29
HR Tech Summit 2018. Nadchodzi Future of Work
2018-03-29
Zarządzanie Różnorodnością – Wyzwania współczesnych organizacji
2018-03-19
Czas Discover’ów! Cykl jednodniowych spotkań inspiracyjnych
2018-02-01

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!


Wydarzenia Zobacz Więcej