HRownia | 2017-04-06

Kobieta piękna, zdrowa, niezależna – czyli kolejne spotkanie z cyklu Czerwona Szpilka w mieście

Kobieta piękna, zdrowa, niezależna – czyli kolejne spotkanie z cyklu Czerwona Szpilka w mieście

Kobiety coraz chętniej zakładają własne firmy, prężnie pną się po szczeblach biznesowej kariery i nabierają odwagi, by marzenia przemieniać w cele, a cele w rzeczywistość. Czerwona Szpilka, czyli organizacja wspierająca kobiecy potencjał, chętnie im w tym pomaga – w tym celu organizuje m.in. spotkania z cyklu Czerwona Szpilka w mieście, które we Wrocławiu odbywają się regularnie. Najbliższe spotkanie odbędzie się 9 maja, a tematyka krążyć będzie wokół zdrowia, niezależności i piękna – zarówno zewnętrznego, jak i wewnętrznego.

Jak wyglądają spotkania Czerwonej Szpilki?

Spotkanie, które odbędzie się 9 maja we Wrocławiu będzie połączeniem merytorycznych wykładów oraz networkingu. Zaplanowane jest na godziny popołudniowe, więc będzie to idealny czas, aby prosto po pracy zaczerpnąć nieco świeżych pomysłów do swojego biznesu, wysłuchać ekspertów z różnych branż i nawiązać biznesowe kontakty. Spotkania odbywają się w bardzo przyjaznej atmosferze, więc jest to również doskonały sposób, aby zresetować się po ciężkim dniu. Połączenie przyjemnego z pożytecznym.

Spotkanie rozpoczyna się godzinną sesją networkingową. Warto mieć przy sobie wizytówki i kalendarz, aby móc sprawnie wymienić się kontaktami oraz umówić na kolejne spotkanie. Dobrze również przygotować się pod kątem autoprezentacji – tzw. elevator pitch sprawdza się podczas takich spotkań idealnie.

 

 

Wykłady ekspertów

Czerwona Szpilka bardzo starannie wybiera prelegentów, którzy dzielą się wiedzą z uczestniczkami wydarzeń. Do udziału zapraszane są osoby, które na co dzień stosują to, czego same uczą i odnoszą dzięki temu ogromne efekty. Każde spotkanie jest inne, tak jak inne są występujące prelegentki. Tym razem główny wykład przedstawi Izabela Jagosz, autorka książki „Uczulona na wino”, która podzieli się z uczestniczkami wiedzą na temat realizowania marzeń. Tego dnia odbędzie się również premiera drugiego wydania jej powieści „Uczulona na wino”, która zostanie wydana przez Czerwoną Szpilkę. Izabela Jagosz jest już znana paniom, które  regularnie biorą udział w wydarzeniach Czerwonej Szpilki – one są już też przyzwyczajone do widoku kolejki, które ustawia się po autograf autorki. Czy będzie tak i tym razem? Mamy głęboką nadzieję, że tak.

Dobra energia, niespodzianki i inspiracja do zmian

Celem spotkań z cyklu Czerwona Szpilka w mieście jest również dodanie kobietom energii, rozbudzanie w nich pasji i wzmacnianie apetytu na życie. Wiele uczestniczek prowadzi własne firmy, ale są i takie, które pojawiają się, ponieważ potrzebują po prostu coś w swoim życiu zmienić. Nie wiedzą od czego zacząć, otaczają się wciąż tymi samymi ludźmi, którzy nie zawsze dodają im skrzydeł. Spotkania Czerwonej Szpilki dają możliwość poznać kobiety inspirujące, które własnym przykładem pokazują, że sukces jest kobietą.

 

Rozmowa z osobami, które zamiast narzekać, chcą realizować swoje ambitne plany, wpadają na coraz lepsze pomysły i są zainteresowane samorozwojem, wpływa bardzo motywująco na innych. Takie spotkania są najlepszym sposobem na zrobienie pierwszego, najważniejszego często kroku ku zmianie swojego życia na lepsze. Pomagają w tym często również wartościowe upominki, które uczestniczki spotkań otrzymują w prezencie od partnerów wydarzenia. Czasem jest to voucher do SPA, czasem torebka czy zegarek. Każda kobieta lubi być rozpieszczana, a Czerwona Szpilka doskonale o tym wie, dlatego na naszych spotkaniach zawsze czeka coś miłego na każdą uczestniczkę.

 

Zapisy na wydarzenie ruszyły. Więcej informacji oraz bilety, dostępne są na stronie Czerwonej Szpilki: www.czerwonaszpilka.pl

Autor:
Autor: HRownia

HRownia

Hrownia

redakcja@hrownia.pl

Inne wpisy autora:

Powiązane Artykuły

X edycja konferencji HRcamp
2018-09-14
Konferencja Wschód HR
2018-03-16
"Mamo Testuj" - darmowe webinaria dla przyszłych testerek oprogramowania
2018-02-13
Pierwsza edycja Poznań Mentoring Walk
2017-09-12

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!


Wydarzenia Zobacz Więcej