HRownia | 2018-01-12

Kodujemy dla WOŚP - weź udział w bezpłatnych warsztatach IT i wylicytuj kurs programistyczny

Kodujemy dla WOŚP - weź udział w bezpłatnych warsztatach IT i wylicytuj kurs programistyczny

13 i 14 stycznia, w ramach 26. finału WOŚP, mieszkańcy kilku miast w Polsce, którzy chcieliby zacząć przygodę z programowaniem, mogą zapisać się na darmowe warsztaty programowania od podstaw organizowane przez akademię Software Development Academy. Podczas warsztatów odbędzie się zbiórka pieniędzy dla WOŚP. SDA umożliwia też wylicytowanie kilku pełnych kursów programowania na aukcjach, z których pieniądze trafią do podopiecznych WOŚP-u.

Udział w warsztatach organizowanych w ramach 26. finału WOŚP może zgłosić każdy, bez względu na to czy miał już styczność z programowaniem, czy dopiero planuje rozpoczęcie swojej przygody z IT. Podczas warsztatów będzie można przekazać dowolną opłatę do puszki WOŚP – zebrana kwota trafi w całości na konto Fundacji. Warsztaty odbędą się w kilku miastach w Polsce: w Poznaniu, Wrocławiu, Gdyni, Szczecinie, Krakowie, Łodzi, Bydgoszczy, Gdańsku i Katowicach.

SDA Academy w ramach akcji wystawia również na licytację kilka organizowanych przez siebie kursów programowania: w Białymstoku, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach, Krakowie i Bydgoszczy. Licytacja rozpoczyna się od 500 zł – licytujący mogą zatem dołożyć cegiełkę na szczytny cel charytatywny.

Wspomniane kursy to każdorazowo 360 godzin praktycznych warsztatów pod okiem doświadczonych programistów. W trakcie kursu i po jego ukończeniu przyszły programista otrzyma wsparcie w znalezieniu pierwszej pracy w IT w ramach programu Absolvent Success Program.

 

Zapisy na warsztaty i licytacje dostępne są pod adresem:

http://sdacademy.pl/kodujemy-dla-wosp/

 

Autor:
Autor: HRownia

HRownia

Hrownia

redakcja@hrownia.pl

Inne wpisy autora:

Powiązane Artykuły

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!


Wydarzenia Zobacz Więcej