HRownia | 2017-07-12

HRownia Patronem Medialnym powieści Izabeli Jagosz „Uczulona na wino”

HRownia Patronem Medialnym powieści Izabeli Jagosz „Uczulona na wino”

Sezon urlopowy w pełni. Błogi relaks, spacery brzegiem morza, romantyczne zachody słońca. To wszystko już za moment. Jest to również doskonała okazja, by nadrobić książkowe zaległości. Można spokojnie położyć się pod palmą i z szumem fal w tle, dać porwać się błogiej lekturze. Pojawia się zatem pytanie, którą książkę wybrać? Jeśli jesteś fanką intrygujących powieści, które potrafią rozbawić, wzruszyć i zmusić do refleksji nad codziennym życiem i relacjami międzyludzkimi – „Uczulona na wino” Izabeli Jagosz, będzie dla Ciebie idealna.

 

Historia kobiety, która porzuciła całe swoje życie dla mężczyzny poznanego przy autostradowych bramkach

„Uczulona na wino” to historia Igi, dojrzałej kobiety, odnoszącej sukcesy w międzynarodowej korporacji. Historia kobiety, której życie odmienia przypadkowe spotkanie Prezesa przy autostradowych bramkach. To zaskakujące spotkanie daje początek głębokiemu uczuciu, dla którego Iga postanawia rzucić swoje dotychczasowe życie.

Rozpoczyna się etap pozornie bajkowej historii. Egzotyczne podróże, zakupy w najlepszych sklepach, życie na naprawdę wysokim poziomie. Bańka mydlana jednak pęka, gdy okazuje się, że ukochany postanawia odejść z inną kobietą, która mogłaby być jego córką.

 

 

Powieść o relacjach, mężczyznach w okresie andropauzy i kobietach polujących na bogatych partnerów

„Uczulona na wino” to powieść z misją. Opowiada o powszechnym zjawisku porzucania żon dla dużo młodszych kobiet, o mężczyznach przeżywających „kryzys wieku średniego”, o dziewczynach, które decydują się związać z dużo starszym mężczyzną, upatrując w tym prostą drogę do zagwarantowania sobie bezpiecznej pod względem materialnym przyszłości.

Powieść przedstawia pozornie kolorowy świat, o którym marzy wielu ludzi. Jednak świat ten skrywa w sobie wiele smutku, rozpaczy, chorób i zdrady. Świat, w którym trwa walka o wpływy.

Jak w tym wszystkim odnajdzie się Iga? Jak odnajdzie się w tym świecie? Będzie wierna swoim zasadom, czy ulegnie powszechnej pogoni za pieniędzmi? I w końcu, jak rozwinie się wątek jej miłości do Prezesa? To wszystko czeka ukryte na ponad 300 stronach powieści „Uczulona na wino”.

 

Skłaniająca do refleksji opowieść z optymistycznym akcentem

Choć Izabela Jagosz pisze o tematach ciężkich i przykrych, powieść czyta się niezwykle lekko. Fabuła została przepleciona zabawnymi wątkami, które bawią do łez. Jest to książka, obok której nie można przejść obojętnie. Skłania do refleksji nad relacjami międzyludzkimi, nad swoimi wartościami oraz życiowymi zasadami. Historia Igi pokazuje, że choć życie bywa bardzo nieprzewidywalne, jest również możliwe do zmiany na lepsze w każdym momencie.     

Książka dostępna jest na stronie Wydawnictwa Czerwona Szpilka.

Autor:
Autor: HRownia

HRownia

Hrownia

redakcja@hrownia.pl

Inne wpisy autora:

Powiązane Artykuły

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!


Wydarzenia Zobacz Więcej