HRownia | 2017-07-06

HRownia Partnerem Medialnym akcji #pracujebolubie.pl!

HRownia Partnerem Medialnym akcji #pracujebolubie.pl!

#pracujebolubie.pl to projekt Employer Branding Institute, który powstał na bazie setek wywiadów z pracownikami i pracodawcami. Jesteśmy serwisem pozytywnej kariery, dzięki któremu chcemy pokazać Polakom jak cieszyć się z pracy. Według nas każdy zasługuje na to by lubić swoją pracę.

Naszą misją jest wspierać pracowników w szukaniu swojej drogi do radosnych poniedziałków poprzez edukowanie, inspirowanie i oferowanie narzędzi, dzięki którym każdy może być bardziej szczęśliwy w pracy.

Do współpracy zapraszamy fajnych pracodawców, aby pokazali nam jak się u nich pracuje. Wszyscy poddają się audytowi, a najlepsi otrzymują wyróżnienie I love My Job Winner 2017.  Odwiedzamy ich, rozmawiamy z pracownikami, zaglądamy w każdy kąt, aby zebrać dla użytkowników naszego serwisu wartościowy materiał.

Wysłuchaliśmy wielu fantastycznych historii ludzi, którzy kochają swoją pracę i nie wstydzili się nam o tym powiedzieć.

Pracujebolubie.pl to miejsce gdzie można:

  • sprawdzić swój poziom zadowolenia z obecnej pracy

  • otrzymać porady Ekspertów, jak osiągnąć wyższy poziom szczęścia

  • zainspirować się historiami Bohaterów, którzy już to zrobili

  • poznać fajne miejsca pracy wyróżnione odznaczeniem „I love my job winner 2017”

  • znaleźć ofertę pracy u wyjątkowych pracodawców

Pierwsza odsłona projektu pokazała,  jak ogromną wartość ma ta inicjatywa i jak bardzo potrzeba w Polsce rozmowy o pozytywnym nastawieniu. My Polacy mamy tendencję do narzekania, co możemy przede wszystkim zaobserwować właśnie podczas rozmów o pracy.  Zajmuje ona nam większą część tygodnia, zatem trzeba zrobić wszystko, żeby była jak najprzyjemniejsza. - mówi Dawid Szymczak, Project Manager w Employer Branding Institute.

 

W ramach naszych działań organizujemy również wydarzenia ambientowe, poprzez które chcemy zwrócić uwagę Polaków na to, jak ważne jest poczucie szczęścia w pracy. 26 czerwca, w piękny poniedziałkowy poranek na warszawskim Mordorze drużyna PracujeBoLubie.pl liczyła wszystkich tych, którzy zmierzali do pracy z uśmiechem na ustach!  Wsród 3 000 pracowników Mordoru, których udało nam się zapytać o ich poziom zadowolenia, niestety tylko niecałe 29% odpowiedziało pozytywnie na pytanie: czy Ty lubisz swoją pracę?

Punkt 8:30 wesoły team różowych koszulek wraz z pracownikami firmy Decathlon prócz pozytywnych wibracji, uśmiechów i przybijania piątek, rozdawał również kolorowe wlepki, które pomagały wywołać uśmiech na twarzach!

 

 

Dlaczego zdecydowaliśmy się właśnie na warszawskie zagłębie biurowców?

Nazwa Mordor - mówi sama za siebie. Przepełnione ludźmi tramwaje i autobusy zmierzające w stronę ulicy Domaniewskiej nie napawają podróżujących optymizmem... Postanowiliśmy uderzyć Mordor w samo serce i wykrzesać z niego odrobinę entuzjazmu do pracy - już w poniedziałkowy poranek!

Twarze Księżniczek Asapów oraz Wojowników Mordoru na widok różowej drużyny Pracuje Bo Lubie rozdającej kolorowe wlepki rozpromieniały się uśmiechem! Nasz cel został osiągnięty w 100%.


 

Zapraszamy wszystkich do dołączenia do naszej rewolucji! Wejdźcie na pracujebolubie.pl i zobaczcie jak to zrobić! Szukamy inspirujących ludzi, historii i miejsc pracy!

Trzeba odczarować smutne poniedziałki – każdy z nich może być przecież początkiem czegoś nowego i przyjemnego!

 

Relację wideo znajdziesz TUTAJ

Autor:
Autor: HRownia

HRownia

Hrownia

redakcja@hrownia.pl

Inne wpisy autora:

Powiązane Artykuły

Przepis na skuteczny onboarding
2018-04-06
Candidate experience - jakie znaczenie dla firmy ma opinia kandydata?
2018-03-29
Konferencja Wschód HR
2018-03-16
O akcji #pracujebolubie rozmawiamy z Kają Gryciak
2018-01-15

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!


Wydarzenia Zobacz Więcej