HRownia | 2018-01-24

Forum Zdrowie Pracownika #BoWartoDbać

Data wydarzenia: 2018-04-09 , Koniec wydarzenia: 2018-04-09, Miejsce: DIGITAL KNOWLEDGE VILLAGE, Warszawa
Forum Zdrowie Pracownika #BoWartoDbać

Pierwsze ogólnopolskie Forum dla dyrektorów i menedżerów HR oraz CEO, które porusza kwestie rozwiązań prozdrowotnych w firmach.  Odbędzie się już w kwietniu 2018 r.!

Zastanawiasz się jakie działania podjąć, żeby poprawić strategię prozdrowotną w organizacji? Forum Zdrowie Pracownika to miejsce wymiany wiedzy i doświadczeń osób zarządzających ludźmi oraz odpowiadających za wdrażanie rozwiązań prozdrowotnych w firmach. Jesteś jednym z nich? Nie może Cię tutaj zabraknąć.

Jako organizator Kongresu Kadry – największego wydarzenia w branży HRM w Polsce, od 2005 roku, obserwujemy dylematy menedżerów zarządzających ludźmi. W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie tematem zdrowia pracowników, postanowiliśmy poświęcić temu tematowi oddzielne wydarzenie. Na nasze Forum zapraszamy szczególnie właścicieli firm i członków zarządu, osoby odpowiedzialne za budowanie polityki personalnej w firmach, menedżerów ds. wynagrodzeń, benefitów pracowniczych i systemów motywacyjnych oraz wszystkich zainteresowanych rozwiązaniami prozdrowotnymi dla pracowników.

Według danych ZUS aż 238 659 800 dni w 2016 roku pracownicy przebywali na zwolnieniu zdrowotnym. Dla Ciebie, jako pracodawcy, jest to realna, duża strata. Co zrobić, aby ją zminimalizować? Przyjdź na Forum Zdrowie Pracownika i poznaj najciekawsze oferty oraz najnowsze rozwiązania w kwestii poprawy zdrowia Twoich pracowników.
 

  • POZNAJ ofertę liderów rozwiązań prozdrowotnych dla pracowników

  • ODKRYJ jakie rozwiązania prozdrowotne przynoszą wymierne efekty

  • SPOTKAJ ekspertów i praktyków oraz wymieniaj doświadczenia

  • PRZYJDŹ! Zgłoś się zupełnie bezpłatnie!

Na Forum Zdrowie Pracownika zapraszamy już 9 kwietnia 2018r. do Digital Knowledge Village.

zdrowiepracownika.pl

WŚRÓD PRELEGENTÓW

Dziennikarka ,trenerka fitness ,ikona zdrowia i żelaznej kondycji –  uznawana w mediach za niekwestionowaną prekursorkę zdrowego stylu życia. Zaszczepiła w Polakach modę na bycie fit, bo, jak twierdzi, „dobry wygląd i samopoczucie to przepustka do sukcesu na płaszczyźnie życia zawodowego i prywatnego”.
Do świata Zdrowia przez duże Z w swojej prelekcji: Wellness – moja droga do sukcesu, zabierze Państwa Mariola Bojarska-Ferenc.

Nikolay Kirov –  dyrektor strategii i rozwoju Koźmiński Executive Business School Akademii Leona Koźmińskiego. Praktyk z doświadczeniem dydaktycznym i zapleczem naukowym. Od 1996 r. mówca inspiracyjny, trener, wykładowca i doradca, który opowie o tym co mówią najnowsze badania na temat tego, jak brak zarządzania hormonami wpływa na podejmowane przez menedżerów decyzje i budowane relacje, a to wszystko podczas prelekcji „Zarządzanie własną energią – wyzwanie menedżerów w stresie”.

CHCESZ ZOSTAĆ PARTNEREM TEGO WYDARZENIA?

Jeśli w zakresie działalności Twojej firmy posiadasz produkt lub usługę, która odpowiada na pytania:
- co mogą zrobić pracodawcy, aby ich pracownicy mieli lepszą odporność, kondycję i dostęp do dobrej oraz szybkiej diagnostyki?
- jakie wdrożenia w firmach faktycznie wpłynęły na zmniejszenie absencji pracowników z powodów zdrowotnych?
- jakie świadczenia pro-zdrowotne wyróżniają firmy spośród konkurencji?
- w jakim zakresie ergonomia miejsca pracy wpływa na zdrowie pracownika?  


Forum Zdrowie Pracownika jest odpowiednim wydarzeniem, aby zaprezentować decydentom ofertę Twojej firmy podczas prelekcji lub bezpośrednio przy stoisku wystawienniczym!

 

Zapraszamy do kontaktu,

Marcin Piotrowski
menedżer sprzedaży
marcin.piotrowski@nf.pl
223141416

 

Autor:
Autor: HRownia

HRownia

Hrownia

redakcja@hrownia.pl

Inne wpisy autora:

Powiązane Artykuły

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!


Wydarzenia Zobacz Więcej