HRownia | 2017-01-03

E-learning Fusion - II Edycja Międzynarodowej Konferencji

Data wydarzenia: 2017-03-16 , Koniec wydarzenia: 2017-03-16, Miejsce: Warszawa
E-learning Fusion - II Edycja Międzynarodowej Konferencji

Międzynarodowa Konferencja E-Learning Fusion - wyjątkowe połączenie narzędzi, metod i pomysłów nowoczesnego, skutecznego e-learningu

Już 16 marca 2017 r. w Warszawie odbędzie się Międzynarodowa Konferencja E-Learning Fusion. Organizatorem wydarzenia jest iPRO, innowacyjna firma e-learningowa. Technologicznie wspierać będzie ją globalna firma Articulate, dostawca oprogramowania, kursów i materiałów dla specjalistów od rozwoju w firmach. Obsługuje blisko 60 tys. klientów na całym świecie.

Merytorykę dostarczą międzynarodowi partnerzy iPRO:

Pearson, największa grupa edukacyjna na świecie,

Cornerstone, globalny dostawca opartego na technologii chmury oprogramowania dla HR,

Games for Business, twórca gamifikacyjnej platformy do nauki przez doświadczenie dla obszarów, gdzie tradycyjne systemy e-learningowe są trudne do zastosowania (informacje organizacyjne, zasady, dane i fakty),

Infor, rodzime wydawnictwo z wieloletnią tradycją, które zaprezentuje nowoczesną platformę szkoleniową.

Nazwa konferencji nie jest przypadkowa. Twórcom eventu od początku chodziło o pokazanie, że nowoczesny, skuteczny e-learning to fuzja całego mnóstwa narzędzi, metod i stylów działania wspierających uczenie się w organizacjach przy wykorzystaniu technologii. Samo wydarzenie jest miksem prelekcji, warsztatów, prezentacji i testowania rozwiązań, dyskusji z ekspertami i spotkań w kuluarach. Powstało w wyniku połączenia (fuzji) doświadczeń międzynarodowych i rodzimych organizacji działających w szeroko rozumianym e-learningu. Atrakcją na niespotykaną w Polsce skalę będzie też miks mówców i prelegentów, znanych w branży międzynarodowych ekspertów i praktyków e-learningu.

Zobaczymy między innymi Sally Ann Moore, twórcę i dyrektora iLearning Forum Paris, najważniejszego wydarzenia e-learningowego we Francji. Nicolę Appel, menedżera największych społeczności internetowych w Articulate. Lider rankingu Guru Gamifikacji, Pete Jenkins, pokaże siłę gier w rozwoju pracowników. W tajniki mobile learningu wprowadzi uczestników Neil Lasher, pionier i ewangelista tej tematyki w Europie. Gospodarzem wydarzenia będzie Marta Machalska, prezes firmy iPro. Twórca Forum EduBiznes, E- Learning Day 2014 oraz I edycji E-Learning Fusion. Wieloletni praktyk e-learningu, związany z branżą od początku jej istnienia w Polsce.

Uczestnicy zostaną wprowadzeni w świat micro learningu i narzędzia kontekstowego uczenia się. Dostawcy i praktycy opowiedzą jak dzielić się i tworzyć w firmach małe porcje informacji. Opowiedzą też o tajnikach skutecznego social learningu, czyli zastosowania do kształcenia pracowników aplikacji i rozwiązań umożliwiających szybsze dotarcie i reakcję na informacje, upowszechnienie wiedzy trudnej do przekazania, a także większe

zaangażowanie pracowników. Zwolennicy kompleksowego podejścia do rozwoju w firmie otrzymają porcję wiedzy o najnowszych i najpopularniejszych funkcjonalnościach współczesnych systemów LMS. Przekonają się jak z platformy do zarządzania szkoleniami w firmie przekształciły się w systemy wspierające rozwój pracowników w każdym wymiarze, wykorzystujące mechanizmy gier do angażowania ludzi.

Organizatorzy zapraszają na Konferencję E-Learning Fusion właścicieli i prezesów firm, menedżerów i specjalistów HR, e-learningu, szkoleń i rozwoju, kierowników lub koordynatorów procesów e-learningu, a także wszystkich pasjonatów uczenia się online.

- Tylko wspólnie, w połączeniu (fuzji) możemy wytworzyć mnóstwo energii i zwiększyć zasięg promieniowania pomysłów, metod, praktyk i narzędzi nowoczesnego e-learningu – tak o wydarzeniu mówi jego pomysłodawca, Marta Machalska.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami wydarzenia. Organizator przygotował pulę bezpłatnych zaproszeń dla tych, którzy zarejestrują się jako pierwsi. Formularz zgłoszenia: TUTAJ

Autor:
Autor: HRownia

HRownia

Hrownia

redakcja@hrownia.pl

Inne wpisy autora:

Powiązane Artykuły

X edycja konferencji HRcamp
2018-09-14
Znamy wszystkich prelegentów na targach Outsourcing Expo – II ogólnopolskie ...
2018-08-29
Bitspiration 2018: pierwsza na rynku ścieżka dla rekruterów IT!
2018-04-24
Kongres HR Spółek Giełdowych SEG odbył się po raz siódmy
2018-04-24

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!


Wydarzenia Zobacz Więcej