HRownia | 2018-09-21

Konkurs "Czytaj z HRownią!"

Konkurs "Czytaj z HRownią!"

Ogłaszamy konkurs, w którym do wygrania jest jedna z dwóch książek wydanych przez MT Biznes Sp. z o.o.

  1. Siła narracji marketingowej Mirosława Bujko i Sebastiana Hejnowskiego. Książka opowiada o roli i zastosowaniu języka w działaniach marketingowych. Połączenie marketingowej wiedzy Sebastiana Hejnowskiego z literackim doświadczeniem Mirosława Bujko pozwoliło stworzyć wielowymiarową publikację, która poprzez praktyczne przykłady tłumaczy i uczy korzystać z narracji w sprzedaży i kreowaniu wizerunku.

  2. Potęga pozytywnego myślenia Jona Gordona. W tej książce autor kreśli kompleksowy model pozytywnego przywództwa. Jon Gordon powołuje się przy tym na liczne badania naukowe oraz konkretne przykłady z życia własnego i wielu uznanych liderów, tworząc niezwykle ciekawe studium roli pozytywnego myślenia i zarządzania w działaniu zespołów i całych organizacji.

 

Zasady konkursu są niezwykle proste. W zależności od tego, którą książkę chcesz otrzymać, napisz tekst uzasadniający rolę pozytywnego przywództwa lub narracji w swojej pracy. Dlaczego uważasz, że jest to istotne i jakie niesie ze sobą korzyści? Tekst powinien być krótki i zwięzły, nie dłuższy niż pół strony A4 (1500 znaków ze spacjami). Prace należy przesyłać na adres redakcja@hrownia.pl z dopiskiem “Czytaj z HRownią” w tytule wiadomości.

 

3 najlepsze prace na temat narracji i 3 na temat przywództwa zostaną wybrane przez dwuosobową komisję, a zwycięzców powiadomimy indywidualnie za pomocą wiadomości e-mail. Teksty można nadsyłać do dnia 01.10.18.

 

Dokładny regulamin konkursu znajduje się TUJAJ.

 

Autor:
Autor: HRownia

HRownia

Hrownia

redakcja@hrownia.pl

Inne wpisy autora:

Powiązane Artykuły

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!


Wydarzenia Zobacz Więcej