HRownia | 2017-10-05

Bezpłatne warsztaty „Widzieć inaczej” – osoba niewidoma w zespole

Bezpłatne warsztaty „Widzieć inaczej” – osoba niewidoma w zespole

Serdecznie zapraszamy pracodawców na bezpłatne warsztaty „Widzieć inaczej” – osoba niewidoma w zespole".  Warsztaty skierowane są do wszystkich, którzy poszukują rozwoju pracy zespołowej poprzez włączanie do nie osoby niewidome. zespołowej. Do osób odpowiedzialnych za politykę kadrową i wszystkich zainteresowanych zatrudnianiem osób w sytuacji niepełnosprawności.

Chciałbyś, by Twoja firma rozwinęła się w kierunku przyjaznej społecznie? Bliskie są Tobie idee integracji zawodowej? Chciałbyś, by Twoja firm zatrudniała więcej osób niepełnosprawnych? Zapraszamy na warsztaty, na którym dowiesz się, jak osoba niewidoma będzie w pełni wartościowym pracownikiem w Twojej firmie.

Towarzystwo Opieki nad Ociemniałymi ze swoją ponad stuletnią tradycją jest świadkiem dynamicznych zmian na rynku pracy. Od lat obserwujemy, jak radzą sobie w świecie zawodowym nasi absolwenci. Widzimy zainteresowanie pracodawców różnymi formami współpracy bądź poprzez bezpośrednie zatrudnianie bądź poprzez zamówienie usług na przykład obsługi info linii w takich przedsiębiorstwach społecznych jak nasze TONO Praca.  Wierzymy, że rynek może jeszcze bardziej otworzyć się na osoby niepełnosprawne. Wszystko w rękach osób odpowiedzialnych za zatrudnienia i zarządzenie zasobami ludzkimi. Firmy korzystające z potencjału osób niepełnosprawnych są firmami przyszłości!

Program warsztatów znajdziesz tutaj: http://www.laski.edu.pl/pl/tyflologia-aktualnosci?opt_1809_tyflology_id=24

 

Najbliższy termin warsztatów: 24.10

Pozostałe:

12.12.2017

6.03.2018

Rejestracji należy dokonać elektronicznie lub telefoniczne: tel. 22 75-23-351, rejestracja@laski.edu.pl
W treści zgłoszenia prosimy podać nazwę warsztatów „Widzieć inaczej", liczbę osób i wybrany termin najpóźniej na 2 tygodnie przed warsztatami.

Autor:
Autor: HRownia

HRownia

Hrownia

redakcja@hrownia.pl

Inne wpisy autora:

Powiązane Artykuły

Polacy chcą zostać programistami, ale 83 proc. z nich nie wie jak
2018-01-16
Chroma rozpoczyna globalną kampanię rekrutacyjną
2018-01-16
Badacz danych stanie się najbardziej poszukiwanym zawodem w branży IT
2018-01-09
#TrendyHR_2018 – badanie dla HR i o HR
2017-12-20

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!


Wydarzenia Zobacz Więcej