HRownia | 2017-11-20

Bezpłatne warsztaty w łódzkim Idea Hub

Bezpłatne warsztaty w łódzkim Idea Hub

Jak skutecznie promować swoją markę w Internecie? W jaki sposób tworzyć treści, by były wysoko ulokowane w wyszukiwarce Google? O tym wszystkim, podczas darmowych warsztatów networkingowych w łódzkim Idea Hub, 23 listopada o godzinie 19:00, opowiedzą Kamil Wawer i Bartosz Michalak. 

Rynek reklamy internetowej w Polsce rośnie średnio o 8% w ciągu roku, co za tym idzie, coraz ciężej wygenerować treści, które trafią do klientów. Profesjonalna obsługa marketingu online wymaga poznania specjalnych narzędzi. Wychodząc naprzeciw potrzebom przedsiębiorców, w Idea Hub odbędą się warsztaty, na których przedsiębiorcy dowiedzą się, jak poprawić widoczność swoich treści w Internecie.

Szkolenie poprowadzą Kamil Wawer, head of Business Development w SENUTO oraz Bartosz Michalak, marketing manager w SENUTO. Kamil Wawer od początku kariery zawodowej jest związany z marketingiem online.  W SENUTO odpowiada za opiekę nad bieżącymi klientami firmy oraz nawiązywanie nowych kontaktów. Bartosz Michalak wcześniej współpracował z K2 Media oraz Bluerank, gdzie odpowiadał za relacje z między innymi takimi klientami jak Yamaha Motor Poland, Wurth Polska czy Skanska.

Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu warsztatów networkingowych w łódzkim Idea Hub. Podczas ich trwania zaproszony gość opowiada o swoim doświadczeniu, a przedsiębiorcy mają możliwość spotkania się, wymienienia opiniami oraz nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Zapisy pod adresem: drewnowska@ihub.pl. O udziale w szkoleniach decyduje kolejność zapisów. Liczba uczestników jest ograniczona.

Idea Hub to przestrzeń coworkingowa, w której można bezpłatnie popracować, napić się kawy czy wynająć salę konferencyjną na spotkanie z kontrahentem. Regularnie odbywają się w niej również warsztaty dotyczące szeroko pojętej przedsiębiorczości.

 

Autor:
Autor: HRownia

HRownia

Hrownia

redakcja@hrownia.pl

Inne wpisy autora:

Powiązane Artykuły

Polacy chcą zostać programistami, ale 83 proc. z nich nie wie jak
2018-01-16
Chroma rozpoczyna globalną kampanię rekrutacyjną
2018-01-16
Badacz danych stanie się najbardziej poszukiwanym zawodem w branży IT
2018-01-09
#TrendyHR_2018 – badanie dla HR i o HR
2017-12-20

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!


Wydarzenia Zobacz Więcej