HRownia | 2018-02-07

PROCON Indirect Forum 2018

Data wydarzenia: 2018-03-20 , Koniec wydarzenia: 2018-03-21, Miejsce: Warszawa
PROCON Indirect Forum 2018

Konferencja zakupowa

PROCON Indirect Forum 2018

From cost-cutting to value creation

20-21.03.2018 – Hotel Airport Okęcie

 

„...jeśli nie przynosimy wartości do organizacji, to nie mamy wartości dla firmy..." - mówił Shahriar Tabrizi (Sivantos) na PROCON/POLZAK 2017

Wzrost znaczenia działów zakupów to trend, który można zaobserwować w organizacjach na całym świecie. Zakupy korporacyjne ewoluują z funkcji czysto kosztowej w kierunku głównego kreatora wartości w firmie.

Jaka jest rola działu zakupów w organizacji w erze 4.0.? Jak budować wartość dodaną zakupów? Jak budować zespół zakupowy i jego pozycję wewnątrz przedsiębiorstwa?

Na te i inne pytania postarają się odpowiedzieć prelegenci tegorocznej konferencji PROCON Indirect Forum 2018. Swoje spostrzeżenia i najlepsze praktyki, poparte przykładami, zaprezentują przedstawiciele firm takich jak: Bayer, Lotos, mBank, Polpharma, a także inspirujący słuchaczy ekspert zakupowy - dr Jan Vašek. Jego wystąpienie – nieco przekornie – pokaże uczestnikom, czy i w jaki sposób zakupy niszczą wartość.

Uzupełnieniem rozważań będzie Panel Dyskusyjny z udziałem przedstawicieli środowiska zakupowego. Paneliści będą debatować nad sposobami budowania prestiżu działu zakupów w organizacji.

Wystąpienia teoretyczne to jednak nie wszystko, co konferencja ma do zaoferowania. Warsztaty specjalistyczne, prowadzone przez doświadczonych trenerów i praktyków, pozwolą uczestnikom na poszerzenie swojej wiedzy o aspekty praktyczne i na rozwinięcie swoich umiejętności w zakresie: budowania efektywnych zespołów oraz negocjacji (na poziomie podstawowym i zaawansowanym).

Więcej informacji o konferencji: www.indirect.konferencja-procon.pl

Autor:
Autor: HRownia

HRownia

Hrownia

redakcja@hrownia.pl

Inne wpisy autora:

Powiązane Artykuły

Najbardziej nieprawdopodobne zachcianki programistów, czyli hity z rozmów rekr ...
2018-07-12
 Nietrafiona rekrutacja – co dalej? 
2018-07-12
Przedsiębiorco, nie bój się RODO! Spotkanie informacyjne w łódzkim Idea Hub
2018-07-11
Popraw swoją widoczność w Internecie, czyli SEO dla biznesu. Bezpłatne warsz ...
2018-07-11

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!