HRownia | 2018-09-26

III KONGRES PROFESJONALISTÓW HR - SYNERGIA HR I BIZNESU

Data wydarzenia: 2018-12-06 , Koniec wydarzenia: 2018-12-06, Miejsce: Warszawa
III KONGRES PROFESJONALISTÓW HR - SYNERGIA HR I BIZNESU

III KONGRES PROFESJONALISTÓW HR

SYNERGIA HR I BIZNESU

Nowa wizja HR jako zaufanego partnera biznesowego i kreatora zmian

 

Jedyny Kongres Profesjonalistów HR odpowiadający na realne potrzeby i bieżące wyzwania stawiane przed przedstawicielami Działów HR. Podczas wydarzenia, które już po raz trzeci zgromadzi ekspertów i profesjonalistów HR, poruszona zostanie kwestia jak HR może efektywnie współpracować z Biznesem, aby osiągnąć efekt synergii i zrealizować cele organizacji poprzez zaprezentowanie dwóch punktów widzenia – HR oraz przedstawiciela Biznesu. Zaprezentowane zostaną konkretne wyzwania HR na przykładzie realnych studiów przypadku oraz różne aspekty wdrażanych projektów skupiając się na konkretach, takich jak cele, założenia budżetowe, realne koszty, wykorzystane narzędzia i osiągnięte rezultaty.

Wszystkie zagadnienia poruszane podczas Kongresu są w 100% skoncentrowane na merytorycznym wsparciu Biznesu przez Profesjonalistów HR. Będziemy mówić jedynie o rzetelnych faktach, konkretnych rozwiązaniach i nowych trendach, które już za chwilę, staną się codziennością Działów HR.

13 ekspertów HR i wybitnych prelegentów pośród których znajduje się Joanna Parzydło, Nikolay Kirov, Maciej Herman oraz profesjonaliści z firm takich jak Coca Cola, Volkswagen Poznań, Żabka Polska, oraz PSG wskaże, jakie są oczekiwania wobec profesjonalistów HR – od poszczególnych działów w organizacji i opowie o tym, jak mierzyć się ze zmieniającymi warunkami gospodarczymi i rynkowymi i osiągać najlepsze rezultaty.

Zapraszamy Was do Warszawy, gdzie 6 grudnia 2018 spotka się grono ludzi, dla których nowoczesne rozwiązania i wyzwania HR to ważna inwestycja wspierająca sukces całej firmy!

 

Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się TUTAJ.

 

Autor:
Autor: HRownia

HRownia

Hrownia

redakcja@hrownia.pl

Inne wpisy autora:

Powiązane Artykuły

eDokumenty już obowiązują, czyli o noworocznych dylematach działów HR
2019-01-26
Jak utrzymać pracowników na konkurencyjnym rynku?
2018-11-19
Porządki w biurze – archiwizacja i segregacja dokumentów
2018-10-27
Zasada 70/20/10, czyli przepis na efektywny rozwój kompetencji programistów
2018-10-27

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!


Wydarzenia Zobacz Więcej