| 2018-03-29

HR Tech Summit 2018. Nadchodzi Future of Work

Data wydarzenia: 2018-04-26 , Koniec wydarzenia: 2018-04-26, Miejsce: Warszawa
HR Tech Summit

 

HR Tech Summit 2018 to organizowana po raz 5. konferencja poświęcona wykorzystaniu nowych technologii przez zespoły Human Resources. Impreza co roku przyciąga dyrektorów i specjalistów reprezentujących wewnętrzne działy HR, jak również HR Business Partnerów, konsultantów i rekruterów. Temat przewodni tegorocznej konferencji to trend Future of Work. Prelegenci oraz uczestnicy wydarzenia wspólnie dyskutować będą o tym, jak w pełni wykorzystywać nowe technologie oraz wprowadzić do organizacji synergię pracowników i rozwiązań z obszaru digital. HR Tech Summit 2018. Nadchodzi Future of Work odbędzie się 26 kwietnia 2018 r. w Warszawie

Zmiany technologiczne, które dzieją się na naszych oczach już dziś zostały okrzyknięte czwartą rewolucją przemysłową. Technologie takie jak sztuczna inteligencja, platformy mobilne, społecznościowe systemy współpracy - zrewolucjonizowały nasze życie, wymianę informacji i sposób pracy.

- Nowe technologie, zmiany demograficzne, zastępowalność zawodów - oto przyszłość, wobec której już teraz stoją polskie przedsiębiorstwa. Działy HR, jako silnie zaangażowane w realizację założeń biznesowych swoich firm, bez dalszego już namysłu powinny zaakceptować konieczność wpisania się w zmiany. Jakkolwiek bowiem nie będzie wyglądać przyszłość rynku pracy, obejmie ten zasób, który dla HR jest najważniejszy – ludzi – mówi Joanna Rossa, Dyrektor Rynku Produktów HR w Wolters Kluwer Polska, który jest organizatorem konferencji. - Im lepiej wyedukowani i przygotowani będziemy do Future of Work, tym łatwiej zabezpieczymy interesy biznesowe swoich organizacji i zespołów oraz zagwarantujemy sobie miejsce przy stole. Pozwólmy, by wiedza stała się tą wartością, dzięki której nadążymy za zmianami, staniemy się ich inicjatorami i kreatorami -dodaje.

 

Pytania na które będą starali się odpowiedzieć prelegenci konferencji HR Tech Summit 2018. Nadchodzi Future of Work to m.in.:

  • Jak usprawnić procesy z obszaru Learning & Developement z wykorzystaniem rozwiązań digital?

  • Jak budować dialog z pracownikami w erze digital?

  • Jak analityka i praca na Big Data może usprawnić pracę HR i całej organizacji?

  • Czy roboty zmienią obliczę rekrutacji?

  • Jakie narzędzia wybierać, by tworzyć organizację przyszłości?

 

Konferencja składać będzie się z sesji plenarnej, której temat przewodni to Future of Work oraz trzech ścieżek tematycznych:

  • Learning & Development

  • Sourcing i rekrutacja

  • Zaangażowanie i komunikacja

 

Konferencja HR Tech Summit 2018. Nadchodzi Future of Work odbędzie się 26 kwietnia 2018 w Warszawie. Dla pracowników wewnętrznych działów HR wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, możliwy po rejestracji na stronie http://www.hrtech.pl/

Autor:
Autor:

krzysztof.klosinski@hrownia.pl

Inne wpisy autora:

Powiązane Artykuły

Znamy wszystkich prelegentów na targach Outsourcing Expo – II ogólnopolskie ...
2018-08-29
Zarządzanie Różnorodnością – Wyzwania współczesnych organizacji
2018-03-19
Życie prywatne i zawodowe – razem, czy jednak osobno? Wnioski po konferencji ...
2017-06-12
Konferencja Ladies Every Day
2017-05-18

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!


Wydarzenia Zobacz Więcej